Xpedia Team objęła patronat medialny nad blogiem Patrycji i Łukasza, którzy „starają się jak najwięcej poznawać otaczający ich świat”. Wspólne plany podróżnicze na studiach przerodziły się bliższe i dalsze wyprawy. Dziś już jako małżeństwo odwiedzają ciekawe miejsca pod względem kultury, społeczeństwa i otaczającej natury. Jak mówią o sobie ” nie są amatorami gotowych, zorganizowanych wczasów na plaży pod parasolką i wszelkie oferty „last minute” omijają szerokim łukiem.”

Patrycja. Z wykształcenia geograf, z zawodu (i od niedawna z wykształcenia) grafik, z zamiłowania… hmm… cóż nie nazwę się podróżnikiem, chociaż podróżować uwielbiam. Nie powiem też, że jestem turystą, bo ten kojarzy mi się z koszulą w palmy (wyjątkiem jest Wojtek C.), kamerą cyfrową, słomkowym kapeluszem i wczasami last minute. Nie-turysta, nie-podróżnik, a więc kto? Człowiek, któremu na studiach wpojono, że świat jest piękny; który sam zapragnął tę wiedzę zweryfikować.

Łukasz. Najprawdopodobniej jedyny człowiek, który uprawia prąd i hoduje wiatraki, a swoje wrażenia opisuje w rozprawie doktorskiej. W wolnych chwilach uprawia wspinaczkę sportową i alpinizm, ale nie pogardzi też futryną. Jeśli jest w górach, a nie wisi na ścianie, to robi zdjęcia by potem z mozołem składać je w imponujące panoramy.

Źródło: http://kartki-z-podrozy.blogspot.com/

Dodaj komentarz