Biegnący wilk

Tegoroczna zima jest doskonałym czasem do korzystania z profesjonalnych programów zimowych. Xpedia chciałaby przedstawić  „Biegnącego Wilka” , który  już od 20 lat doskonali się w dziedzinach akcji eventowych opartych na kulturach tubylczych i psach zaprzęgowych. „Biegnący Wilk” jest prekursorem wykorzystania psów zaprzęgowych w polskiej turystyce i posiada jedyne w Polsce muzeum eskimoskie oraz  45 psów zaprzęgowych. Zdobyte doświadczenia, to jednocześnie hobby i styl życia.

Siedzibą „Biegnącego Wilka” jest Republika Ściborska położona w najdzikszej części Mazur. W ramach swojej działalności firma organizuje profesjonalny, sprawdzony program, a jego wykonawcą są autentyczni pasjonaci danej dziedziny, którzy przyjadą z naprawdę dzikiego i niesamowitego miejsca…

Biegnący Wilk : „Zwracamy uwagę, że jesteśmy zwolennikami współpracy ze zwierzętami opartego na wzajemnym poszanowaniu. Nasze zwierzęta nie są trenowane wyczynowo, mają doskonałe warunki życia i dlatego tak chętnie z nami współpracują. Psów nie trzymamy ani w małych kojcach ani na łańcuchach – żyją wolno na dużej przestrzeni. Najstarsze z nich szczęśliwie dożywają u nas starości. Można je w każdej chwili odwiedzić w Republice Ściborskiej”.

Zapraszamy na  stronę internetową: www.biegnacy-wilk.pl

Dodaj komentarz